אודות המרפאה

שמי ד"ר ערן גבע, ואתם מוזמנים לקרוא מעט עלי:

 

אני ד"ר לרפואת שיניים, ב 1994 סיימתי את לימודי בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת Semmelwies - בודפשט , הונגריה בתכנית אמריקאית.

ב 1996 התחלתי התמחות ברפואת שיניים לילדים בהדסה עין כרם .

אני אב גאה לשלשה בנים מקסימים.

אני אוהב לטפל בלדים ובמיוחד בילדים החוששים מטיפולי שיניים, ילדים שהם וסביבתם הרימו ידיים לגבי יכולתם להתמודד עם הפחד הכרוך בביקור במרפאת שיניים.

אני מאמין ומוכיח שבעזרת ידע מתאים וגישה נכונה אפשר להפוך כל ילד מעל גיל 4 לילד המשתף פעולה בטיפולי שיניים, לגאוותו הרבה ולשמחתכם.

מסיבות אלו, הקמתי מרפאה המותאמת לילדים ולמתבגרים המעוצבת בצבעים רכים ונעימים ושהטיפול בה מדומה לחוויה מהסרטים. הסביבה השונה מעניקה לילדכם חוויה שונה נעימה ומרגיעה.

פיתחתי שיטת עבודה בה הפגישה הראשונה מוקדשת אך ורק להיכרות עם ילדכם ולבניית האמון שלו בי. באותה פגישה אני בונה מודל טיפולי המותאם אישית לכושר הלמידה של הילד תוך חיזוק אמונת הילד ביכולתו להתמודד עם הטיפול.

אני מתנגד לשימוש גורף בהרדמה כללית או בסדציה עמוקה כפתרון להעדר שיתוף פעולה מצד הילד. אני יכול להעיד על מקרים רבים בהם ילדים שהופנו להרדמה כללית טופלו על ידי במרפאה בהצלחה רבה.

חיוך לבן, יפה ושיניים בריאות הם מתנה שמגיעה לכל אחד ואחת מאיתנו, בין אם הוא תינוק, ילד, מתבגר ששבר שן או מבוגר שרוצה לחייך חיוך רחב ולבן.

אני מאמין בטיפולים למניעת בעיות בשיניים עוד לפני בקיעת השיניים. 20% מהתינוקות עלולים לפתח עששת (חורים בשיניים) הנקראת עששת הגיל הרך.

לכן, פיתחתי תוכנית מניעה המיועדת לגילאי 6 עד 36 חודשים.

אני רואה חשיבות רבה לביקור הראשון של הילד אצל רופא השיניים על מנת ליצור חוויה חיובית שתלווה אותו בהמשך חייו. לצורך כך יש להקדיש זמן , סבלנות וגישה נכונה.

כחבר באגוד הישראלי לרפואת שיניים לילדים, אני משתתף בכנסים ובהשתלמויות רבות בתחום הטיפול בילדים.​

שלח

שם

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון

אימייל

הודעה

ד"ר גבע ערן - רופא שיניים לילדים.

כתובת: בלפור 35, נהריה 

טלפון מרפאה: 04-9513050

דוא"ל: dreg19@gmail.com   ​

ד"ר גבע ערן - רופא שיניים לילדים.

כתובת: בלפור 35, נהריה   טלפון מרפאה: 04-9513050   דוא"ל: dreg19@gmail.com   ​

​צור קשר - ד"ר גבע מזמין אתכם לכתוב לו באתר